РЕКЛАМА НА ТЕРИТОРІЇ ПАРКІВ

«Дитяча Планета» — найбільша мережа парків активного відпочинку та святкування днів народження в Україні.

земля с рукой

«Дитяча Планета» входить у корпорацію Sandy Park, яка з самого початку свого успішного функціонування виявляє глибокий інтерес до розвитку підприємництва та бізнесу в Україні. Ми формуємо лояльні партнерські програми для спільного розвитку та формування доброзичливого іміджу серед клієнтів і населення до українських корпорацій та брендів, які мають належний досвід та можливості для забезпечення найвищої якості продукції та послуг, що реалізовуються на території наших парків.

Презентація

НАШІ ПРИНЦИПИ ТА ЗАСАДИ

 

Доступність та відкритість

 

Надійність та лояльність

 

Екологічність та відповідальність

Доступність та відкритість – усі товари та послуги, які реалізує «Дитяча Планета» на території парків, доступні та зрозумілі всім відвідувачам. Ми не обмежуємо відвідувачів ні у вільному доступі до розміщених у парках атракціонів, ані в часі перебування, водночас не обтяжуючи Вас додатковими оплатами за перебування та користування атракціонами.

Такий принцип діє в усіх парках у будь-якій точці України та розповсюджується не лише на відвідувачів, а і на партнерів (ко-брендинг локацій на території парку, який виконано до відкриття не обліковується прайсом розміщення рекламних площ із помісячною оплатою).

Надійність та лояльність – ми приділяємо велике значення ретельності розробки, тестуванню та супроводу надання кінцевих послуг. Саме це посприяло тому, що дорослим вхід на територію парків мережі – безкоштовний. Це дає змогу батькам особисто слідкувати та піклуватися про дітей, а також проводити активний відпочинок у колі сім'ї. Дана система лояльності для відвідувачів дає змогу нашим партнерам успішно реалізовувати програми з залучення клієнтів та створення позитивного іміджу своєму бренду на території наших парків.

Екологічність та відповідальність – ми залучаємо до співпраці партнерів, які надають тільки якісні товари та послуги, а також мають позитивний імідж як на території України, так і за її межами. Водночас дотримуємося унікальності партнерства з окремих видів та напрямків діяльності, а також конфіденційності наданої партнерами інформації. Працівники «Дитячої Планети» підтримуються принципів соціальної відповідальності в Україні як у колективі, так і стосовно відвідувачів компанії.

дротик
ЦІЛІ СПІВПРАЦІ:
  • Підвищення рівня довіри до бренду партнера та «Дитячої Планети»
  • Залучення клієнтів та просування продуктів
  • Додатковий канал продажів для обох сторін
  • Оптимізація маркетингових витрат партнера та «Дитячої Планети»

ВЗАЄМОВИГІДНІСТЬ СПІВПРАЦІ

партнерську підтримку

У своїй роботі ми, перш за все, намагаємося зрозуміти та врахувати інтереси та вимоги наших партнерів. Колектив "Дитячої планети" цілковито зацікавлений у розвитку як послуг, що надає компанія, так і всієї мережі в цілому. Саме тому ми намагаємося запропонувати нашим партнерам найкращі умови співпраці та підтримку. Деякі парки мережі діють на умовах франшизи, але вони, як і всі дочірні парки, мають належну рекламну та партнерську підтримку.

Допомагаючи партнерам розвивати свої продукти та послуги, ми отримуємо додаткові знання та досвід у роботі з новими напрямками та поширюємо позитивний імідж бренду “Дитяча Планета”.

З питань співпраці, реклами та маркетингових проектів надсилайте пропозиції на електронну пошту i.paklikovska@dplaneta.net

НАШІ ПАРТНЕРИ

Дитяча Планета Дитяча Планета Дитяча Планета Дитяча Планета Дитяча Планета Дитяча Планета Дитяча Планета Дитяча Планета Дитяча Планета Дитяча Планета Дитяча Планета Дитяча Планета Дитяча Планета Дитяча Планета Дитяча Планета Дитяча Планета Дитяча Планета Дитяча Планета Дитяча Планета Дитяча Планета Дитяча Планета Дитяча Планета Дитяча Планета Дитяча Планета
Підпишись на новини
Акції, бонуси та сюрпризи!
Підписку оформлено.