КО-БРЕНДИНГ

КО-БРЕНДИНГ
Країна Гігантія

"Країна Гігантія" – музей збільшених фігур, однією з яких може бути експонат із назвою (або у вигляді) вашого бренду. Залучення брендів відбувається на основі програми лояльності та регулюється договором про співпрацю. Це унікальний проект, основною ідеєю якого є інсталяція брендованих фігур у масштабі 1 до 40, аналогу йому в Україні немає, тому позитивний резонанс гарантовано.

Гаманець іменинника

"Гаманець іменинника" – основною метою проекту є формування такого набору подарунків, про які мріє кожен іменинник, а також подарунків його батькам. Отримувати їх буде кожен замовник святкування дня народження в будь-якому парку мережі «Дитяча Планета». Для повної реалістичності проект представляє собою справжній гаманець, в якому будуть зібрані найцікавіші та найбажаніші дитячі подарунки.

Презентація
Предметне брендування

Предметне брендування – нанесення корпоративної символіки та логотипів партнера на окремих зонах, ділянках, предметах та елементах декору або локацій на території парків. Здійснюється в рамках програми співпраці за участі партнера в одному з існуючих проектів на безоплатній основі.

Спільні проекти

Спільні проекти – ко-брендинг у напрямку популяризації бренду «Дитяча Планета» і бренду партнера та з ціллю оптимізації маркетингових затрат у рамках програми співпраці.

Підпишись на новини
Акції, бонуси та сюрпризи!
Підписку оформлено.