Партнерам

Мережа парків святкування днів народження “Дитяча планета” є найбільшою мережею дитячих парків в Україні. У грудні 2016 року ми святкуємо третю річницю від дня заснування, а також відкриття 13-го парку в місті Хмельницький, яке є символічним для нас, оскільки саме звідси почалася наша історія з брендом “Пісочниця”, який так полюбився діткам.
“Дитяча планета” входить у корпорацію Sandy Park, яка з самого початку свого успішного функціонування виявляє глибокий інтерес до розвитку підприємництва та бізнесу в Україні. Ми формуємо лояльні партнерські програми для спільного розвитку та формування доброзичливого іміджу серед клієнтів і населення до українських корпорацій та брендів, які мають належний досвід та можливості для забезпечення найвищої якості продукції та послуг, що реалізовуються на території наших парків.

НАШІ ПРИНЦИПИ ТА ЗАСАДИ:

Доступність та відкритість
Надійність та лояльність
Екологічність та відповідальність
усі товари та послуги, які реалізує "Дитяча планета" на території парків, доступні та зрозумілі всім відвідувачам. Ми не обмежуємо відвідувачів ні у вільному доступі до розміщених у парках атракціонів, ані в часі перебування, водночас не обтяжуючи Вас додатковими оплатами за перебування та користування атракціонами. Такий принцип діє в усіх парках у будь-якій точці України та розповсюджується не лише на відвідувачів, а і на партнерів (ко-брендинг локацій на території парку, який виконано до відкриття не обліковується прайсом розміщення рекламних площ із помісячною оплатою).
ми приділяємо велике значення ретельності розробки, тестуванню та супроводу надання кінцевих послуг. Саме це посприяло тому, що дорослим вхід на територію парків мережі – безкоштовний. Це дає змогу батькам особисто слідкувати та піклуватися про дітей, а також проводити активний відпочинок у колі сім'ї. Дана система лояльності для відвідувачів дає змогу нашим партнерам успішно реалізовувати програми з залучення клієнтів та створення позитивного іміджу своєму бренду на території наших парків.
ми залучаємо до співпраці партнерів, які надають тільки якісні товари та послуги, а також мають позитивний імідж як на території України, так і за її межами. Водночас дотримуємося унікальності партнерства з окремих видів та напрямків діяльності, а також конфіденційності наданої партнерами інформації. Працівники "Дитячої планети" підтримуються принципів соціальної відповідальності в Україні як у колективі, так і стосовно відвідувачів компанії.

ЦІЛІ СПІВПРАЦІ:

Підвищення рівня довіри до бренду партнера та “Дитячої планети”
Залучення клієнтів та просування продуктів
Додатковий канал продажів для обох сторін
Оптимізація маркетингових витрат партнера та “Дитячої планети”
Ко-брендинг
"Країна Гігантія" – музей збільшених фігур, однією з яких може бути експонат із назвою (або у вигляді) вашого бренду. Залучення брендів відбувається на основі програми лояльності та регулюється договором про співпрацю. Це унікальний проект, основною ідеєю якого є інсталяція брендованих фігур у масштабі 1 до 40, аналогу йому в Україні немає, тому позитивний резонанс гарантовано.
"Гаманець іменинника" - основною метою проекту є формування такого набору подарунків, про які мріє кожен іменинник, а також подарунків його батькам. Отримувати їх буде кожен замовник святкування дня народження в будь-якому парку мережі "Дитяча планета”. Для повної реалістичності проект представляє собою справжній гаманець, в якому будуть зібрані найцікавіші та найбажаніші дитячі подарунки. Подивитись презентацію
Предметне брендування – нанесення корпоративної символіки та логотипів партнера на окремих зонах, ділянках, предметах та елементах декору або локацій на території парків. Здійснюється в рамках програми співпраці за участі партнера в одному з існуючих проектів на безоплатній основі.
Спільні проекти – ко-брендинг у напрямку популяризації бренду "Дитяча планета" і бренду партнера та з ціллю оптимізації маркетингових затрат у рамках програми співпраці.
Реклама на території парків
Умови розміщення реклами на території парків мережі “Дитяча планета” обговорюються індивідуально з кожним партнером та регулюються договором про розміщення реклами.
Рекламні можливості:
  • відео-ролики від партнера на екранах у парках
  • розміщення лого або акції парнера на сайті
  • розміщення рекламних поліграфічних матеріалів на парках
  • брендування зон на території парків
  • розсилка по базі контактів (e-mail, viber)
  • SMM промо – розміщення інформації або акції партнера в соціальних мережах
Комплексні корпоративні заходи
Найбільша мережа парків святкування днів народження "Дитяча планета" – це понад 37 000 м2 розваг для дітей та дорослих. Ми пропонуємо проведення повноцінного корпоративного заходу на території парків із тренінгами, teambuilding, концертами, анімаціями, розвагами, фуршетом, корпоративним тортом або тістечками, а також фото/відео зйомками. Роллер-дроми, лазер-таги, батутні арени, аерохокей, ікс-бокси та безліч інших гральних автоматів перенесуть Вас із робочих буднів у безтурботний світ дитинства. Крім веселих розваг, у парках мережі представлені вишукані та різноманітні кухні країн світу: українська, європейська, японська, італійська, а також власна кондитерська та карамельний цех. "Дитяча планета" – це абсолютно новий та унікальний підхід до проведення корпоративного свята в Україні!
Спільні заходи / ко-промо
Для забезпечення проведення успішного заходу всеукраїнського або регіонального масштабу необхідне залучення партнерів за різними напрямками діяльності. "Дитяча планета" бере участь у профільних заходах партнерів (дитячих спортивних, розважальних заходах, бізнес-конференціях та форумах).
Основними послугами з напрямку ко-промо є:
  • кейтеринг – професійний кейтеринговий супровід будь-якого заходу
  • спонсорські пакети – в якості надання продуктів та послуг від “Дитячої планети”
  • тематичні локації – організація дитячих майданчиків із іграшками, аніматорами, розіграшем сертифікатів, солодощами та багато інших активностей.
Сувенірний напрямок
Сувенірний напрямок програми співпраці від "Дитячої планети" передбачає можливість виконання всіх видів сувенірних корпоративних подарунків – починаючи з брелока та магніту, закінчуючи елементами одягу та предметами затишку для дому. Завдяки великим об’ємам замовлення сувенірних товарів, наші партнери з виготовлення сувенірів надають суттєві знижки на створення корпоративної сувенірної продукції, а ми, в свою чергу, готові ділитися цією знижкою з нашими партнерами в якості комплексного надання партнерських послуг.
Що стосується виготовлення солодощів із логотипом – для цього у нас є власні кондитерські та карамельні цехи, де над найвибагливішими замовленнями клієнтів працюють наші віртуозні кондитери та карамельє.

ВЗАЄМОВИГІДНІСТЬ СПІВПРАЦІ

 

У своїй роботі ми, перш за все, намагаємося зрозуміти та врахувати інтереси та вимоги наших партнерів. Колектив "Дитячої планети" цілковито зацікавлений у розвитку як послуг, що надає компанія, так і всієї мережі в цілому. Саме тому ми намагаємося запропонувати нашим партнерам найкращі умови співпраці та підтримку. Деякі парки мережі діють на умовах франшизи, але вони, як і всі дочірні парки, мають належну рекламну та партнерську підримку. Допомагаючи партнерам розвивати свої продукти та послуги, ми отримуємо додаткові знання та досвід у роботі з новими напрямками та поширюємо позитивний імідж бренду “Дитяча Планета”.


×
Заповніть контактні дані
Передзвоніть мені