Подарунки для іменинників

Казкова кімната
для святкування

Казкова кімната
для святкування

Клубна карта
іменинника

Клубна карта
іменинника

Сертифікат
на одне
безкоштовне
відвідування

Сертифікат
на одне
безкоштовне
відвідування

Диплом та
почесна медалька іменинника

Диплом та
почесна медалька іменинника

Святкове привітання
на сцені від аніматора

Святкове привітання
на сцені від аніматора

Власне фото
в рамці та всі
фото зі свята

Власне фото
в рамці та всі
фото зі свята

Та спеціальні подарунки від солодкого партнера "Ласунка"

Липень – місяць благодійності

«Якщо тобі знадобиться рука допомоги, знай – вона у тебе є – твоя власна. Коли ти станеш старшим, ти зрозумієш, що у тебе дві руки: одна, щоб допомагати собі, друга – щоб допомагати іншим» Одрі Хепберн

«Дитяча Планета» піклується про кожну дитину та дбає про те, щоб дарувати радість спілкування не тільки у повному сімейному колі, а й діткам, позбавленим батьківської любові.

Тільки за перше півріччя 2017 року в наші дверцята постукали 59 062 маленьких сонечок, які відвідують «Дитячу Планету» безкоштовно у будь-який день. До прикладу, у Львові ми:

  • власними силами привозимо дітей із сиротинця у наш парк (5 разів за півроку);
  • займаємося висадкою дерев разом із соціальним центром «Карітас»;
  • співпрацюємо із службою соціального захисту Личаківського району (двічі на місяць діти із малозабезпечених сімей приїжджають до нашого парку);
  • підтримуємо благодійні акції та проекти;
  • брали участь у «Міс Лемберг» (виручені кошти пішли на підтримку АТО);
  • беручи участь у Благодійному пікніку «Порятунок дитини, хворої на лейкоз», «Вогонь сердець», дарували подарунки усім гостям та влаштували дитячу зону.

І це тільки в одному місті. А наша мережа охоплює 10 міст України, де ми безперервно допомагаємо дітлахам та вводимо спеціальні пільги, аби поділитися теплом та турботою з усіма, хто її потребує.

А зараз ми хочемо звернутися по допомогу до наших гостей.

Що б ви зробили, якби дізналися, що хворі на гепатит С? Зважилися б лікуватися і віддавати щотижня 300 доларів за одну ін’єкцію противірусного препарату? І так цілий рік… Відкрили б благодійний рахунок із проханням про допомогу? Записувалися б на прийом до чиновників?

«Дитяча Планета» спільно з благодійним фондом «Хелпус» офіційно оголошують липень місяцем благодійності та звертаються до всієї України з проханням про допомогу для нашого співробітника – hr-менеджера.

Світлані Гурок 30 років, вона проживає у славному місті Львові. Лікарі поставили їй складний медичний діагноз –  гепатит С. Ця хвороба небезпечна тим, що може вражати організм і у найкоротший термін (протягом року), і бути неактивною протягом усього життя.

Із кожного придбаного квиточка 1 гривня надходить до благодійного фонду «Дитячої Планети». У парках Львова, Києва, Дніпра, Запоріжжя, Харкова, Одеси будуть встановлені спеціальні бокси для пожертвувань. Також ви зможете допомогти, придбавши сувенірну продукцію.

Кожна гривня, віддана на благодійність, буде витрачена виключно за прямим призначенням. Про витрачені кошти, а також про стан здоров’я хворої ми будемо звітувати щотижня. І, звичайно ж, передавати вам щирі слова подяки від Світлани, чиє життя, ми впевнені, поліпшиться завдяки вашим пожертвам.

Ми не можемо допомогти всім, але можемо допомогти хоча б одному. Запалимо зіроньку добра, яка згодом перетвориться на великий космос!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

© 2012 — 2018 Мережа парків святкування днів народження "Дитяча Планета". Всі права захищено.

×
Заповніть контактні дані