Подарунки для іменинників

Казкова кімната
для святкування

Казкова кімната
для святкування

Клубна карта
іменинника

Клубна карта
іменинника

Сертифікат
на одне
безкоштовне
відвідування

Сертифікат
на одне
безкоштовне
відвідування

Диплом та
почесна медалька іменинника

Диплом та
почесна медалька іменинника

Святкове привітання
на сцені від аніматора

Святкове привітання
на сцені від аніматора

Власне фото
в рамці та всі
фото зі свята

Власне фото
в рамці та всі
фото зі свята

Та спеціальні подарунки від солодкого партнера "Ласунка"

Солодощі

Кожен дорослий колись був дитиною і обожнював солодке. А якщо бути відвертим, то багато хто з нас і зараз не може відмовитися від цукерочки, свіжого еклерчика чи шматочка шоколадного торту. Що вже казати про наших малюків. Дитяча пристрасть до споживання продуктів із підвищеним рівнем глюкози напряму пов’язана із інтенсивністю росту малечі та є звичайним способом задоволення біологічних потреб підростаючого організму. Ваш малюк просто хоче вирости!
Як бачимо, в кожного маленького ласуна є серйозна підстава бути солодкоїжкою!
Солодощі — це легкозасвоювані вуглеводи, що містять велику кількість калорій і тому не можна давати їх дитині у необмеженій кількості. Зловживання такою їжею навіть у ранньому віці може призвести до хвороб обміну речовин, карієсу, діатезу. Але кожна мама, навіть розуміючи шкоду від надмірного вживання цукру, розуміє, що у раціоні дитини без нього ніяк не обійтися. На допомогу приходить золоте правило — знати міру! Немає необхідності повністю відмовляти своєму ласуну у таких смачних дитячих радостях, як карамельки чи солодкі натуральні десерти. Краще слідкуйте за якістю спожитих дитиною солодощів. Смачна карамель, найсвіжіші десерти, тортики високої якості, що виготовлені тільки із натуральних інгредієнтів кондитерами та карамельє мережі парків святкування днів народження “Дитяча Планета”, задовольнять гастрономічні бажання Вашого маленького гурмана-солодкоїжки та не нанесуть шкоди його підростаючому організму.
Життя без солодощів — не в радість. Тому наша батьківська задача не забороняти, а контролювати кількість і якість споживання їх дитиною. Обирайте для своїх малюків тільки найкраще, адже здоров’я дитини у Ваших руках!
Солодкого Вам настрою — Ваша “Дитяча Планета”!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

© 2012 — 2018 Мережа парків святкування днів народження "Дитяча Планета". Всі права захищено.

×
Заповніть контактні дані