Подарунки для іменинників

Казкова кімната
для святкування

Казкова кімната
для святкування

Клубна карта
іменинника

Клубна карта
іменинника

Сертифікат
на одне
безкоштовне
відвідування

Сертифікат
на одне
безкоштовне
відвідування

Диплом та
почесна медалька іменинника

Диплом та
почесна медалька іменинника

Святкове привітання
на сцені від аніматора

Святкове привітання
на сцені від аніматора

Власне фото
в рамці та всі
фото зі свята

Власне фото
в рамці та всі
фото зі свята

Та спеціальні подарунки від солодкого партнера "Ласунка"

Мультики

Смішні, яскраві та захоплюючі, мультфільми завжди були предметом обожнювання серед дітей з усіх куточків планети. Своїми виховною, пізнавальною та розвиваючою функціями вони можуть позмагатися з дитячими книжками та розвиваючими іграми. Мультфільм — модель навколишнього світу, тому діти схильні наслідувати те, що вони бачать на екрані. Через мультфільми дитина дізнається про способи взаємодії з навколишнім світом, у неї формуються первинні уявлення про добро і зло. Асоціюючи себе з героями мультиків, Ваше маля вчиться шанобливому ставленню до інших, вчиться боротися зі своїми страхами, дізнається, як себе вести в тій чи іншій ситуації. Проте, не варто забувати, що саме маленькі телеглядачі є найбільш уразливими перед впливом продуктів засобів масової інформації. На відміну від дорослих, діти часто сприймають інформацію за прописну істину і не усвідомлюють, який вплив має на них перегляд сумнівних програм і мультфільмів.
У сучасних мультиках можна виділити цілий ряд недоліків, які можуть призвести до неправильного формування і розвитку психіки Вашої дитини:

 • агресія та насильство на екрані;
 • відсутність чіткої межі між добром і злом;
 • безкарність за поганий вчинок;
 • наділення жінки чоловічими рисами характеру і навпаки;
 • неповага до жінки, матері, людей похилого віку, навколишнього середовища;

неправильне формування інстинкту самозбереження (ЗВЕРНІТЬ УВАГУ! Герої можуть неодноразово вмирати і воскресати на екрані, що може підштовхнути дитину до суїциду, оскільки в реальному житті вона може захотіти спробувати повторити подвиг мультиплікаційного героя).
Незважаючи на наші “жахаючі застереження”, спільний сімейний похід із дитиною до кінотеатру на перегляд мультфільму — це чудовий спосіб сімейного відпочинку. Тому пропонуємо Вашій увазі перелік найочікуваніших мультфільмів 2017 року:

 • 1) “Бебі Бос” (дата виходу в Україні: 23.03.2017, режисер: Том МакГрат, тривалість: 1:30) — кумедна комедія про сімейні цінності, розказана від імені семирічного фантазера Тіма, не залишить байдужими дорослих і дітей.
 • 2) “Смурфики: загублене містечко” (дата виходу в Україні: 25.03.2017, режисер: Келлі Есбьорі, тривалість: 1:30) — яскраві Смурфики повертаються на екрани з новими веселими пригодами. Герої мають набратися сміливості та відваги щоб потрапити до Загубленого містечка.
 • 3) “Урфін Джюс і його дерев’яні солдати” (дата виходу в Україні: 20.04.2017, режисери: Володимир Торопчин, Федір Дмитрієв, Дарина Шмідт, тривалість: 1:30) — підступний злодій Урфін вирішив стати володарем Чарівної країни та захопити Смарагдове місто. І йому б це вдалося, якби не втрутилася маленька дівчинка Еллі, яка у той час опинилася в Чарівній країні.
 • 4) “Рок Пес” (дата виходу в Україні: 27.04.2017, режисер:Еш Браннон, тривалість: 1:20) — мультфільм від режисера “Історія іграшок”, “Лісова братва”, “Сезон полювання” та “Тримай хвилю”. Історія про веселого песика Боуді, котрий хоче стати учнем кота на прізвисько Енгус — живої рок-легенди. І хоча на шляху до своєї мрії йому зустрічаються перешкоди: його завдання — захищати селище від вовків, а у Енгуса інші плани, Боуді впевнено йде до своєї цілі.
 • 5) “Пташиний ульот” (дата виходу в Україні: 25.05.2017, режисери: Тобі Генкель, Реза Мемарі тривалість: 1:24) — горобця Річі немовлям усиновили та виховували лелеки. І він вважав себе одним із них, доки не настав час лелекам летіти у теплі краї. Щоб довести всім, що він справжній лелека, неперелітний птах Річі вирішує летіти на південь. Компанію йому складуть його друзі — сова Ольга та папуга Кікі.
 • 6) “Тачки 3” (дата виходу в Україні: 15.06.2017, режисер: Брайан Фі, тривалість: 1:30) — легендарний гонщик Блискавка Макквін продовжує показувати найкращі результати в перегонах, але з роками все важче стає змагатися з тачками нового покоління, які з’являються на трасі. На блискавку Макквіна чекає безліч цікавих пригод.
 • 7) “Нікчемний Я 3” (дата виходу в Україні: 29.06.2017, режисер: Кайл Балда, П’єр Коффан, Ерік Гуїльйон, тривалість: 1:30) — Грю насолоджується спокійним сімейним життям разом із коханою дружиною та доньками в оточенні вірних посіпак. Однак світу загрожує злодій-геній Бальтазар і Грю разом із посіпаками мають цю загрозу усунути.
 • 8) “Lego Фільм: Ніндзяго” (дата виходу в Україні: 21.10.2017, режисер: Чарлі Бін, Пол Фішер, Боб Логан, тривалість: 1:30) — це історія про шість молодих ніндзя, які захищають острів Ніндзяго. Вдень герої — звичайні підлітки, але під покровом ночі вони — воїни, які борються з монстрами та злочинцями.
 • 9) “Фердинанд” (дата виходу в Україні: 21.12.2017, режисер: Карлос Салдана, тривалість: 1:46) — анімаційна комедія про життя найдобрішого у світі бика на якого упав безглуздий жереб долі — його помилково обрали для участі у бою биків у Мадриді.

Безумовно, мультфільми є різні, але, погодьтеся, багато залежить від культури та інтелекту сім’ї, в якій виховується і живе дитина, а найважливішу лепту у її соціальне виховання вносять не мультики, а батьки.
Бажаю Вам приємного перегляду! Любіть своїх дітей! Ваша “Дитяча Планета”!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

© 2012 — 2018 Мережа парків святкування днів народження "Дитяча Планета". Всі права захищено.

×
Заповніть контактні дані