Подарунки для іменинників

Казкова кімната
для святкування

Казкова кімната
для святкування

Клубна карта
іменинника

Клубна карта
іменинника

Сертифікат
на одне
безкоштовне
відвідування

Сертифікат
на одне
безкоштовне
відвідування

Диплом та
почесна медалька іменинника

Диплом та
почесна медалька іменинника

Святкове привітання
на сцені від аніматора

Святкове привітання
на сцені від аніматора

Власне фото
в рамці та всі
фото зі свята

Власне фото
в рамці та всі
фото зі свята

Та спеціальні подарунки від солодкого партнера "Ласунка"

Догляд за зубками дитини

Багато батьків задають собі питання коли і як почати прививати навички правильної гігієни порожнини рота своїм дітям. Стоматологи наполягають, що це потрібно робити якомога раніше. У такому разі шанси, що у Вашої дитини у майбутньому будуть здорові і красиві зубки, зростають.

Ще до появи першого зуба необхідно протирати ясна дитини чистою вологою марлею, серветкою або спеціальним дитячим масажером для ясен. Після того, як зубки проріжуться, їх необхідно чистити двічі на день, використовуючи зубну щітку з м’якою щетиною і воду.

Молочні і постійні зуби в дітей прорізуються із незакінченою мінералізацією. Емаль дозріває протягом наступних кількох років завдяки надходженню до неї із слини іонів кальцію, фосфору, фтору та інших мікроелементів. Чистити зубки необхідно, щоб забезпечити вільний доступ слини до всіх поверхонь зубів. Якщо ж зубний наліт постійно перешкоджає контакту емалі зуба зі слиною, то це призводить до формування у ній ділянок із зниженою мінералізацією, де згодом може виникнути каріозний процес. Зони підвищеної розчинності емалі знаходяться в ділянках, які найменш доступні для дії слини: пришийкові ділянки, центральні та прикореневі точки контактних поверхонь. Ці зони здебільшого вражаються карієсом і спричиняють запалення прилеглих до них ясен.

Необхідно правильно піклуватися про молочні зубки дитини. Врешті-решт вони випадуть, однак до цього моменту виконують важливу функцію в процесі відкушування і пережовування їжі, а також при формуванні чіткої мови. Під рядом тимчасових формуються зачатки постійних зубів, сприяючи їх правильному розташуванню. Тому необхідно підтримувати чистоту молочних зубів і при прорізуванні постійних чистка повинна стати першочерговим завданням. Хоча це й молочні зуби, вони зазнають факторів ризику і пошкоджень, які впливають на корінні зуби. Якщо стоматолог визначив у Вашої дитини високий ризик розвитку карієсу, необхідно скоротити до мінімуму споживання продуктів, що містять крохмаль, а також обмежити споживання солодкої їжі та напоїв. Пам’ятайте, якщо Ви даєте дитині пляшечку з солодкою рідиною кілька разів на день або дозволяєте засипати із нею під час денного сну чи вночі, то можете завдати шкоди дитячим зубам.

Що потрібно робити батькам, щоб зберегти зубки дитини здоровими на все життя?

Якщо Ви помітили крапки чи плями на перших зубах дитини — обов’язково відвідайте стоматолога. Карієс може викликати біль та призвести до проблемних інфекцій.

Оскільки чистка зубною ниткою видаляє часточки їжі та зубний наліт із проміжків між зубами, починайте чистити дітям зуби зубною ниткою із чотирирічного віку. Хоча маленькі діти вважають себе достатньо дорослими, щоб чистити зуби щіткою та ниткою самостійно, більшість із них не володіють для цього достатньою спритністю рук. На той час, коли їм виповниться вісім років, більшість дітей можуть починати самостійно користуватися зубною ниткою та щіткою. До настання цього віку допомагайте дитині. Нехай малюк почне сам, а потім вже Ви допоможіть почистити зуби ще раз. Спробуйте зробити ранкову і вечірню чистку зубів сімейним ритуалом і чистіть свої зуби водночас із дитиною. Споживайте здорову їжу і  двічі на день здійснюйте гігієну порожнини рота. Діти намагаються все повторювати за батьками, тому станьте для них взірцем.

Якщо Ви ретельно підходили до навчання дітей правильній гігієні порожнини рота, то можете дозволити їм дбати про свої зуби самостійно коли їм виповниться 10. Тепер завдання батьків полягає в тому, щоб вибрати відповідну зубну щітку, нитку і пасту та нагадувати про те, щоб вони чистили зуби вранці, ввечері і коли їдять цукерки або п’ють солодкі напої.

Заохочення дітей турбуватися про здоров’я порожнини рота допоможе їм надалі мати ідеальну красиву усмішку, яка позитивно вплине на їхнє життя, тому що усім подобаються усміхнені люди. Більш того, правильний догляд за зубами дозволить обмежити зустрічі зі стоматологом в майбутньому до безболісних профілактичних оглядів.

Навчання дитини правильній гігієні ротової порожнини з ранніх років – це інвестиції в її здоров’я. Добре доглядайте за своїми власними зубами і Ви дасте зрозуміти малюку, що гігієна ротової порожнини — це важливий і необхідний процес. Адже зуби залишаться у Вашої дитини на все життя.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

© 2012 — 2018 Мережа парків святкування днів народження "Дитяча Планета". Всі права захищено.

×
Заповніть контактні дані